Звіти

Published on May 23rd, 2018 | by admin

0

Другий етап чемпіонату України з дрон-рейсингу UADR завершився в Харкові

19-20 травня в Харкові проходив 2 етап чемпіонату України з дрон-рейсингу UADR.

Подія відбувалась на території Арт-заводу Механіка.

Цей етап викликав дещо менший інтерес серед спортсменів, ймовірно через деяку віддаленість Харкова від багатьох міст, що представляють пілоти ліги UADR. Зокрема, команда Zipper не була представлена жодним пілотом. Нагадаємо, лідер цієї команди – Модест Ач здобув впевнену перемогу на 1 етапі, що проходив в Херсоні. Всього в етапі прийняло участь 29 учасників.

За підсумками кваліфікації найращий час показав Олександр Мазур, перемогу ж за результатами проходження сітки змагань здобув В’ячеслав Гордієнко, представник команди Air’s Crew.

Загальний залік по завершенню двох етапів виглядає так:

Нагадаємо, після завершення 5 етапів в загальний залік буде враховано 4 найкращі результати для кожного пілота. Аналогічне правило буде діяти і для командного заліку.

Цього разу Ланет.TV знову організували онлайн-трансляцію і знову коментатором виступив Макс Подзігун. Запис трансляції доступний для перегляду:

Вже менш ніж через місяць – 16-17 червня у Львові відбудеться наступний етап чемпіонату, ми триматимемо вас в курсі подій, тому заходьте на сайт частіше, коментуйте, лайкайте новини та діліться з друзями в соцмережах.


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑