Новини

Published on April 10th, 2017 | by admin

0

Оновлений календар офіційних змагань з дрон-рейсингу сезону 2017

В п’ятницю, 7 квітня, було узгоджено календар змагань з дрон-рейсингу в Україні на 2017 рік.

Першим турніром будуть змагання в рамках Етапу Кубка України з радіокерованих моделей що відбудеться в Запоріжжі протягом 19-23 травня. Організатором виступить Rotor GP Ukraine.

Наступний турнір: Чемпіонат України – кубок світу, Етап кубку EPCA з радіокерованих моделей. Турнір відбудеться 9-12 червня в Києві. Організаторами виступлять Rotor GP Ukraine та Федерація Авіамодельного спорту України.

Львів прийматиме наступний Етап Кубку України з радіокерованих моделей з 7 по 10 липня. Організатором виступить Rotor GP Ukraine.

В серпні відбудуться змагання на теплих пляжах Чорного Моря – в Одесі (з 11 по 14 числа). Організатором традиційно виступить Rotor GP Ukraine.

І завершить сезон офіційних змагань Етап Кубку України – Етап Кубку EPCA що буде організовано Дніпрі силами Noosphere Engineering School. Турнір триватиме з 22 по 25 вересня.

Дати змагань можуть змінюватись, але не пізніше ніж за 2 місяці до запланованих. Ми будемо слідкувати за змінами та інформуватимемо вас на сторінках нашого порталу.


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑