Звіти

Published on May 22nd, 2017 | by admin

0

Підсумки Zaporizhstal Droneracing Cup

20 травня пройшов перший етап кубку України з дрон-рейсингу. Траса була побудована в діючому цеху ПАТ “Запоріжсталь”. Трансляція велась в прямому ефірі місцевого телеканалу TV5 а також в youtube.

У змаганнях взяли участь пілоти з Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Черкас а також спортсмен з Німеччини Енді Хан, який входить когорту кращих пілотів світу. Дистанція склала 200 м з перешкодами і віражами. Необхідно було пройти чотири кола за найменший проміжок часу.

Організатори змагань спорудили складну трасу з наявного обладнання, листового металу і додали до цього відповідне освітлення, виглядало все дуже атмосферно.

Всього брали участь 16 пілотів, але під час тренувань кілька дронів розбилися і до основної частини змагань дісталися тільки 12. Пілот з Німеччини зійшов з дистанції в 1/4 через пошкодження свого дрона. У підсумку, перше місце в змаганнях посів пілот з Харкова Василь Хоменко, друге – Максим Хоменко з Дніпра і третє – Олександр Наумкин з Одеси.

Підсумкове відео змагань:

Бачимо, що дрон-ресинг в Україні цього року особливо добре розвивається, а інформацію про наступні змагання завжди можна знайти в календарі на нашому порталі.


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑