Статті

Published on April 23rd, 2017 | by admin

0

Топ 5 найкращих рам для міні коптерів [Квітень 2017]

Багато початківців просять порекомендувати комплектуючі для міні коптерів, але неможливо, щоб одна людина зробила огляд всіх товарів для нашого хобі. Тому ми вирішили зробити списки «Топ 5 найкращих…»,щоб показати найбільш часто рекомендовані комплектуючі (виходячи з наших опитувань та оглядів). На цей раз ми розглянемо Топ 5 рам в для квітня 2017 року.

Не на всі рами були зроблені огляди на сайті OscarLiang.com. Але ми рекомендуємо саме їх, тому що вони набрали найбільшу кількість голосів в нещодавньому опитуванні на Facebook (в групі Multicopter International).

DemonRC Fury

DemonRC-Fury-Racing-Acro-FPV-Frame-Ultra-light-Quadcopter-4d

DemonRC (DRC) Fury — це легка (лише 72 грами) і міцна (промені завтовшки 4мм) рама. Має розмір 205 мм, що робить її універсальнішою, ніж більш великі 5″ рами. Промені розроблені так, щоб їх було легко замінити прямо в полі.

Купити DemonRC

Dquad Obsession

Obsession_no_PDBzz

Dquad Obsession — поєднує в собі як металеві, так і карбонові деталі. В комплекті є PDB, спеціально розроблена для цієї рами. Рама добре продумана, навіть роз’єм XT60 захищений деталлю, надрукованою 3D принтері. Промені можна замінити в полі. Раму легко зібрати, вона міцна і чудово виглядає!

Купити

PiratFrames Sloop

PiratFrames Sloop

Ця рама має досить простий дизайн, промені та нижня пластина складають єдине ціле (unibody-дизайн). Це не найлегша і не найменша рама, але вона досить довга і дає немало місця для інших комплектуючих, що сильно спрощує процес збірки. Стійки золотистого кольору додатково привертають увагу до рами.

Купити

Armattan Chameleon

Armattan-Chameleon-frame-freestyle-6

Ще одна рама з нашого списку, в якій використовується чимало алюмінієвих деталей. Chameleon має низькопрофільну верхню пластину, що дозволяє розмістити акумулятор зверху. Завдяки цьому центр мас зміщується до площини гвинтів, що зменшує момент інерції. Клітка для камери не тільки захищає курсову камеру, але й слугує підставкою для HD камери. Також є спеціальна пластина для кріплення SMA роз’єму антени.

Купити

Stanton Frames TSX200

TSX200_2-large

Проста й мінімалістична рама. В комплекті є PDB, на виході якої є фільтровані 5 та 12 вольт. Рама Х форми, для кріплення кожного з променів використовується всього один гвинт, тому заміна відбувається дуже швидко.

Купити

Статтю підготовлено на основі матеріалів сайту https://oscarliang.com/


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑