Статті

Published on April 25th, 2017 | by admin

0

Топ 5 найкращих ESC для гоночних коптерів [Квітень 2017]

Багато людей просять порекомендувати хороші регулятори для коптерів, для цього й були створені списки «Топ 5 найкращих», в них описуються найкращі товари, на основі оглядів та опитувань спільноти. Сьогодні дивимось на новий список – Топ 5 регуляторів ходу!

В цьому списку знаходяться регулятори, які набрали більшість голосів в опитуванні на facebook (група Multicopter International). В будь-якому випадку, дивіться самі і перед тим як зробити остаточний вибір прочитайте статтю про вибір регуляторів для гоночних коптерів.

Основні критерії:

  • Підтримка протоколу DShot600 прямо з коробки, без переробок
  • Максимальний струм 30А (або 24А, у випадку KISS)
  • Невеликий розмір за вага

Racerstar RS30A V2 ESC

Дуже багато користувачів вже протестували та використовують Racerstar RS30A V2. Завдяки низькій ціні та гарній якості, це, певно, один з найпопулярніших регуляторів для міні коптерів. Крім того, він підтримує DShot і Multishot, прямо з коробки, без будь-яких модифікацій. Відмічу, що є ті ж самі регулятори під брендом Cicada 30A, а також менша версія на 20А.

Висновок: підтримка DShot600 і 2S-4S.

Купити тут.

KISS 24A ESC

Регулятори Kiss 24A Race Edition були випущені в грудні 2015 року, і вони все ще популярні завдяки хорошій якості. Це єдиний тип регуляторів в списку, який працює не під управлінням BLHeli_S. KISS 24A відомі завдяки простоті використання (немає частих оновлень прошивки, не потрібно постійно змінювати налаштування). Речі типу телеметрії роблять їх взагалі унікальними. Головний недолік – занадто великий розмір.

KISS 24A підтримує DShot600 и 2S-5S.

Купити.

DYS XSD 30A V2 ESC

XSD30A —  це оновлення дуже успішної серії XS від DYS. Дуже схожий на XS30A, але дозволяє використовувати Dshot.

Висновок: є підтримка DShot600 та 3S-5S.

Купити.

Emax Bullet 30A ESC

Один з найменших та найлегших регуляторів в своєму класі (лише 3,9 грами). Відразу йде з радіатором, який не тільки охолоджує, але й захищає радіатор. Порівняно з іншими регуляторами, дуже непогана ціна.

Має підтримку DShot600 та 2S-4S.

Купити.

Spedix 30A HV ESC

За розмірами він набагато більший, ніж звичайні 30А регулятори і ще дозволяє використовувати акумулятори 6S. Як і в більшості інших ESC, має контактні площадки для паяння, але не потрібно буде відпаювати вже наявні дроти. Є більш легка версія на 20А.

Підтримка DShot600 та 3S-6S.

Купити.

Висновок

Чесно кажучи, на даний момент, більшість регуляторів працює майже ідентично, важко зробити неправильний вибір. Якщо регулятори підходять вашому коптеру і вас влаштовує ціна – беріть, не роздумуючи.

 


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑